Довжина відрізка АС = 25 см, точка В є внутрішньою точкою цього відрізка, АВ:ВС = 2:3. Знайти

довжину більшої частини. ПлИз

Ответы на вопрос

Отвечает Симак Аня.

Ответ:

15 см

Объяснение:

Нехай АВ - 2х , ВС - 3х , тоді отримуємо рівняння

2х+3х = 25

5х=25

х=5

Отже АВ = 2*5 = 10 см , а ВС = 3*5 = 15 см

Більша частина ВС