Основи і бічні сторони рівнобічної трапеції відповідно дорівнюють 4 см,12 см і 5 см.Знайдіть площу

подібної трапеції,висота якої дорівнюють 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

AD=12 см, BC=4 см,AB=5 см

AH=(AD-BC):2=(12-4):2=4 см

BH=√AB²-AH²=√5²-4²=√25-16=√9=3 см

S₁=(AD+BC)/2×BH=(12+4)/2 × 3=24 см²

h₂/h₁=6/2=3

S₂/S₁=3

S₂=S₁×3=24×3=72 см²