Знайдіть площу квадрата,якщо радіус описаного навколо нього кола дорівнює 7 см ОЧЕНЬ СРОЧНО

ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ,ЕТО ОЧЕНЬ,ОЧЕНЬ НУЖНО;(((

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохина Алина.

Ответ:

S = 98 см²

Объяснение:

Діаметр описаного навколо квадрата кола дорівнює діагоналі цього квадрата

D = 2R = 7+7 = 14

S = D²/2 = 14*14/2 = 98 см²