Один із суміжних кутів на 14° більший за другий. Яка градусна міра меншого з цих кутів?


Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Валя.

Відповідь:

нехай один кут = х, тоді другий = х+14

х+х+14=180, як суміжні

2х=180-14

2х=166

х=83градуси (1кут)

83+14=97 градусів (2кут)

Пояснення: