У трикутника ABC сторони АВ і ВС відповідно дорівнюють 13 см і 8 см сторона АС менша від сторони АВ

на 6 см знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Логачева Полина.

Ответ:

Объяснение:за умовою задачі AB = 13 см;AC < AC на 6 см. Отже AC =AB - 6

AC = 13 - 6 = 7

P ABC = 13+8+7=28