Основи трапеції дорівнюють 8 см і 4 см, а її висота 3 см. Знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

АBCD- трапеція

ВС= 8 см

АD = 4 см

BN - висота = 3 см

РОЗВ'ЯЗАННЯ

S= 8+4 =12

12:2=6

6×3= 18

Відповідь: S=18 см в квадрате