Один из внутрішніх кутив трикутника у 4 рази більший ниж другий а зовнішній кут при третий вершини

дорівнює 105° Знайдіть уси внутришни кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Вика.

Відповідь:

75°, 21° та 84 °

Пояснення:

По-перше знайдемо кут суміжний відомому зовнішньому: 180-105=75°

То ж один кут = 75°, другий кут позначимо просто Х, а третій кут, той що в 4 рази більший, позначимо 4*Х.

Відомо, що сума всіх внутрішніх кутів будь-якого трикутника = 180°.

Запишемо математичну модель до задачі, використовуючі умовні позначення сторін:

75 + Х + 4Х = 180

Х + 4Х = 180 - 75

5Х = 105

Х = 21

Другий кут = 21°, а третій кут буде 4 * 21° = 84°.

Перевіримо наші відповіді:

75°+21°+84°=180°

Рішення вірне!