Сторони прямокутника дорівнюють 60 і 91см. Чому дорівнює діагональ?


Ответы на вопрос

Отвечает Русакович Влад.

Ответ:

109

Объяснение:

За т. Пифагора

x^2  = 60^2 + 91^2 = 1181

x = 109