дві сторони паралелограма дорівнюють 6 см. і 7 см., а кут між ними 150*. знайдіть площу

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Тангишбаева Диляра.

Ответ:

S=a*b*sina

 

S=4*6*sin30^o=12 см^2

Объяснение: