Основа та бічна сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 4 : 3. Знайдіть сторони цього

трикутника, якщо його периметр дорівнює 80 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Відповідь:32см,24см,24см

Пояснення:4k-основа, 3k бічна сторона;

4k+2·3k=80

10k=80

k=8

4·8=32cм; 3*8=24см