У прямокутній прапеції більша бічна сторона дорівнює 10 см.Знайдіть площу трапеції,якщо її основи

дорівнюють 5 см і 11 см помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Oтвет:

S=64 cм²

Объяснение:

a=5 см.

b=11 см.

c=10 см.

h= √(c²-(b-a)²)=√(10²-(11-5)²)=√(100-36)=√64=8

S= (a+b)*h/2=(5+11)*8/2=8*8=64 см²