Зовнішний кут при основі рівнобедреного трикутника у 2 рази більший за суміжний з ним.Знайдіть кути

рівнобедреного трикутника та його зовнішний кут. СРОЧНО ДАЮ 90 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Відповідь: всі кути трикутника = 60, Зовнішній кут =120

Пояснення:

нехай х- кут при основі

тоді зовнішній 2х

Сума суміжних кутів =180 тому х+2х=180

3х=180

х=60

Зовнішній кут = 60*2=120

Кути при основі = 60

Кут при вершині = 180-60-60=60

Отвечает Перевозчикова Оля.

Ответ:

;)

Объяснение: