Діагональ ромба 30см і 40 см знайти висоту ромба​


Ответы на вопрос

Отвечает Лиманский Антон.

Нехай сторона ромба буде прийнята за а, а діагоналі 30 і 40 см візьмемо за d1 і d2 відповідно.Тепер складаємо і вирішуємо рівняння:

a^{2} = (\frac{d1}{2})^{2} +(\frac{d2}{20})^{2}

a^{2} =625 ,  a = 25 cm

S =a*h

S =\frac{d1*d2}{2}

a*h= \frac{d1*d2}{2}

h=\frac{30*40}{2}:25=24

Ответ: h= 24 см