Знайдіть периметр квадрата якщо його площа дорівнює 64 см квадратних


Ответы на вопрос

Отвечает Галенко Софья.

Ответ:

32

Объяснение:

S квадрата = a^{2}

a= \sqrt{64}

a= 8- кожна сторона квадрата

P= 4a

P= 8*4=32 см

Отвечает Дюбкова Аня.

Ответ:

Відповідь: Периметер 32