ДОПОМОЖIТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!! 20 балiв Прошу!!! ПОТРIБНО ЗРОБИТИ У трикутнику МКЕ відомо, що кут К

дорівнює 90° , кут Е дорівнює 30° , КЕ=12см. Знайдіть бісектрису МС трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дивущак Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

МК=КЕtg30°=12×√3/3=4√3 см

<M=90°-<E=90°-30°=60°

<KMC=1/2<M=1/2×60°=30°

MC=MK/cos30°=4√3÷√3/2=4√3×2/√3=8 см