СРОЧНО ПОМОЖІТЬ ЗРОБИТЬ ЗАДАЧУ ... Знайдіть сторону ромба діагоналі якого дорівнюють 18 см і 30

см​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Вадим.

Ответ:

12 см

Объяснение:

d/2

1 строна =9см

2 сторона =15

за теоремою піфагора с^2=a^2-b^2

с=15^2-9^2=\sqrt225-81=\sqrt144=12(cm)