Зовнішні кути трикутника відносяться як 4:5:3. Знайдіть градусну міру більшого з внутрішніх кутів

трикутника. Срочно!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Дарья.

Ответ:

150

Объяснение:

3x+4x+5x=360

12x=360

x=30

Одже, 5x=30*5=150