Площа ромба 600 см2 а діагоналі відносяться як 6:8 знайти периметр ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Наталья.

Відповідь:

Пояснення:

площа ромба = половині добутку діагоналей. Нехай одна діагон. =6х друга = 8х тоді

600= (6х*8х)/2

48х^2=1200

х^2=25

х=5

6*5=30 см -одна діагональ

8*5=40 см друга діагональ

Знаходимо половини діагоналей 30/2=15 см

40/2=20 см Знаходимо сторону ромба за теоремою піффагора

15^{2} + 20^{2} = 625

\sqrt{625}=25см

Периметр дорівнює 25*4=100 см