Знайти периметр рівнобедреного трикутника АВС з оеновою АС, якщо ВС-21 см, АС-12см, A.33см B.45см

C.56см D.неможливо визначити

Ответы на вопрос

Отвечает Филишкан Максим.

Ответ:

Р=21+21+12=54(см)

Объяснение:

у рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні ВС=АВ=21 см