Знайти внутрішний кут при основі рівнобедреного трикутника, якщо зовнішний кут при вершині,

протилежної до основи = 140 грвдусів

Ответы на вопрос

Отвечает Чадаев Антон.

Ответ:

Кут при основе равен 70 градусам

Объяснение:

180-140=40 (угол при вершине)

180-40=140 (углы при основе сума)

140/2=70(угол при основе)