Знайдіть сторону ас трикутника авс якщо ∠в = 60° ∠а= 45° ВС= 2корень6


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ: AC=6(см)

Объяснение:

по теореме синусов :BC/sinA=AC/sinB,

BC=2√6, sin45°=1/√2, sin60°=√3/2

2√6/1/√2=AC/√3/2

2√6*√2=2AC/√3

2√6*√2=2AC/√3

2√6*√2*√3=2AC

AC=6(см).