Основи трапеції дорівнюють 16 см і 44 см, 44 см, а бічні сторони17 см і 25 см. Знайдіть площу

трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

450см²

Объяснение:

Маємо трапецію АБСД , де основи  16 і44 , а бічні сторони 17 і 25 , щоб знайти площу , треба мати висоту і знайти її в такій трапеції непросто.Проведемо дві висоти з вершини В та з С і позначимо першу ВК , а другу СЕ, ВК=СЕ  і тоді знайдемо її методом порівняння.Позначимо відрізок АК через х. Знайдемо висоту ВК  ВК²=17²-х²     Далі знайдемо висоту СЕ , яка дорівнює ВК і порівняємо їх

 СЕ²=25²-(28+х)²   маємо: 17²-х²=25²-(28+х)²     розвяжемо це рівняння х² скоротиться і ми отримаємо такий вираз:56х=448  х=8 , маючи Х (відрізок АК) знайдемо висоту ВК   ВК²=17²-8²=225 ВК=15 Далі знайдемо площу трапеції  S трап.= 16+44/2*15=  450(см²)