Один з кутів трикутника дорівнює 54° а два інших відносяться як 5 : 4 кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Берген Анатолий.

Ответ:

70° та 56°

Объяснение:

Запишемо один кут 5х а інший 4х. Із суми кутів трикутника випливає, що 180=54 + 5х + 4х, 180-54=9х, 126=9х, х=14

Один кут 5×14=70°

Другий кут 4×14=56°