Знайди сторону AC трикутника ABC якщо АБ дорівнює 5 см BC дорівнює 8 см кут b дорівнює 60° за

теоремою косінусів

Ответы на вопрос

Отвечает Litvintchik Ivan.

Відповідь:

7 см

Пояснення:

За теоремою косинусів:

АС²=АВ²+ВС²-2·АВ·ВС·cosB;⇒

AB=5 см; BC=8 см; ∠B=60⁰;⇒cosB=1/2;

AC²=5²+8²-2·5·8·1/2=25+64-40=49(см²);

АС=√49=7 см