середня лінія трапеції дорівнює 12 см. знайдіть основи трапеції, якщо одна з них утричі більша за

іншу

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдулова Жанаргуль.

Ответ:

Нехай, ВС=х, тоді АD=х+2. За умовою NH=12см. Ми знаємо, що за формулою середня лінія дорівняє половині суми основ. Тобто, NH=(AD+BC) /2. Підставляємо числа:

12=(x+x+2)/2.

x+x+2=12*2

2x+2=24

2x=22

x=11см.

Отже, BC=11 см, а AD=13 см