Знайдіть площу прямокутного трикутника ширина й довжина якого дорівнюють 4 см і 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кобляков Женя.

Роз-ня

S(ABCD)=AB*BC

S(ABCD)=4*8=32(см²)

Відповідь:

32см²