Площа прямокутного трикутника дорівнює 36 см² а довжини його катетів відносяться як 3:6. Знайти

довжини катетів. Помогите пожалуйста. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыплова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Площа S=1/2ab, а:в=3:6 ( це з умови)⇒а=3х, в=6х

36=1/2(3х×6х)⇒

18х²/2=36

9х²=36

х²=4 ,

х=2⇒ а=3×2=6см, в=6×2=12см