Знайдіть(у квадратних одиницях) площу кадрата, якщо його діагональ дорівнює 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Паша.

Ответ:

Формула площи квадрата S= 1/2×d²

S=1/2×10²=1/2×100=50

Объяснение:

2 і 100 скорочується