Два кола мають зовнішній дотик. Знайніть тx радiуси, якто один з них у 4 рази більший за другий, а

відстань між центрами кіл дорівнюе 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышёв Виктор.

Ответ:

Нехай радіус одного кола - х, тоді радіус іншого кола - 3х, складемо рівняння

3х+х=20

4х=15

х=15÷4

х=3.75

радіус одного кола = 3.75

друге коло = 3х = 3*3.75= 11.25

Объяснение: