Нехай х1 і х2 - корені рівняння х2+6-17=0.знайдіть х1квадратв+х2квадраді. Самі корені знаходити не

потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Радмир.

Ответ:

Объяснение:

По т. Виета

x1 + x2 = -6

x1*x2 = -17

Возведем обе части первого выражения в квадрат

(x1 + x2)^2 = 36

x1^2 + 2x1*x2 + x2^2 = 36

x1^2 + x2^2 = 36 + 2*17 = 70