На відрізку довженою 85см позначено точки утворені відрізки пропорційні числам 2,3,5,7.знайти

довжини цих відрізків

Ответы на вопрос

Отвечает Климентьева Полина.

Ответ:

Перший 10см

Другий 15см

Третій 25см

Четвертий 35см

Объяснение:

Нехай перший 2х другий 3х третій 5х четвертий 7х оскільки довжина відрізка 85 см складаемо рівняння

17х=85

Х=5

Перший 10см

Другий 15см

Третій 25см

Четвертий 35см

Отвечает Котельникова Вика.

Нехай одна частина=х см, тоді |відрізок =2х см, || відрізок = 3х см, ||| відрізок =5х см, |\/ відрізок =7х см, так як довжина відрізка =85см, то маємо рівняння

2х+3х+5х+7х=85

17х=85

х=5(см)- одна частина

2) 2*5=10(см)- | відрізок

3) 3*5=15(см)- || відрізок

4) 5*5=25(см)- ||| відрізок

5) 7*5= 35(см)- |\/ відрізок