Обчислити периметр ромба,менша діагональ якого дорівнює 3 см, а сторона-у 2 рази більша від даної

діагоналі. ТЕРМІНОВО!!!!! ДАМ 40 БАЛІВ ЧЕСНО ПОЖАЛУЙСТА ПАМАГІТЄЄЄЄ....... ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потанцев Роман.

Ответ:

24см

Объяснение:

У ромба сторони рівні, тому його Р=4*а, де а - сторона

Оскільки сторона (а) у 2 рази більше діагоналі, яка =3см⇒  а=3*2=6см

Отже, Р=4*6=24см