коло вписане в рівнобедриний трикутник ділить його бічну сторону на відрізки 6і3 см знайдіть

периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Тугунов Иван.

Ответ:

30 см

Объяснение:

Дано:

/_\ АВС- рівнобедрений

коло(т.О,r)

BM=BK=3 cm, AK=CM= 6 cm

Знайти:Р.АВС

Розв'язання:

1). З властивості дотичної кола => AK=AF=CF=CM=6см.

2).P=AB+BC+AC=3+3+6+6+6+6= 30см

.

.

.

Вроді би так

Отвечает Рубчинская Анастасия.

периметр трикутника будет36