Сердній радіус Земної кулі дорівнює 6400 км . Знайдіть довжину Полярного кругу (ширина=67градусів)


Ответы на вопрос

Отвечает Кошнірчук Віка.

L=2*Пи*r, r=R*cos(67°), R=6400 км. L=2*Пи* 6400*cos(67°).
Надеюсь, вычисления произведешь сама.