Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника катети якого дорівнюють 2 см і 3 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Екатерина.

Відповідь:

\sqrt{13}

Пояснення:

За теоремою Піфагора:АВ^2=АС^2+СВ^2

АВ^2=2^{2}+3^{2}

АВ^2=13

АВ=\sqrt{13\\}