Знайдіть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 6,3 см і 5 см, а кут між ними 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

1/2 * 6,3 * 5 * синус 30 гр = 1/2 * 6,3 * 5 * 1/2 = 7,875