Менша сторона прямокутника дорівнює 14см.Знайди довжини діагоналей,якщо вони перетинаються під

кутом 120⁰​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.

Відповідь:

28

Пояснення:

діагоналі перетинаються під кутом 120, тоді інший кут буде 180-120=60°.

тоді АВО - рівносторонній трикутник. АВ=АО=14. а діагональ = 14+14=28см.

(Вважаєм, що АВ-менша сторона, а О-перетин діагоналей)