У трапеції бічні сторони дорівнюють 17см і 25см, менша основа 7см, висота 15см. Знайдіть площу

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Попелова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Див. мал.

ΔDAF та ΔGBC - прямокутні

Знаходимо

DF = \sqrt{17^2-15^2} =\sqrt{2*32} = 8

Знаходимо

CG = \sqrt{25^2-15^2} =\sqrt{10*40} = 20

DC = 8+7+20 = 35

S = 15 * (7+35) / 2 = 15*42 = 630 см²