Допоможіть будь ласка!!!! розв'язати прямокутний трикутник,якщо в=8, с=10


Ответы на вопрос

Отвечает Горбуль Илона.

Ответ:

Объяснение:

а^2 = c^2-b^2

100-64=36=a^2

a=6