Два кола мають зовнішній дотик.Bідстань між іх центрами 24см.Знайти радіуси кіл, якщо 1 з них у 5

разів більший за другий. Помогите срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Курикова Валерия.

Відстань між їх центрами 20 см, Знайдіть радіуси кіл, якщо один з них у тричі більший за інший. Попроси пояснень. Слідкувати. ... ann000000000. Объяснение: нехай радіус одного кола - х, тоді радіус іншого кола - 3х, складемо рівняння. 3х+х=20. 4х=20. х=20÷4. х=5. радіус одного кола = 5. друге коло = 3х = 3*5= 15. 4.7