знайдіть площу прямокутного трикутника, якщо його висота ділить гіпотенузу на відрізки 16 см і 25

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Масленников Павел.

Ответ:

410см²

Объяснение:

AH=25см, BH=16см

AB=AH+BH=25+16=41см

CH²=AH•BH=16•25=400

CH=20см

S=0,5AB•CH=0,5•41•20=410см²