При яких значеннях р і п вектори а̅ (р;1;-3) і в̅(9;-3;п) колінеарні


Ответы на вопрос

Отвечает Умбетжан Ерзат.

Ответ:

колінеарні вектори паралельні одній прямій

і їх координати пропорційні

 \frac{x1}{x2}  =  \frac{y1}{y2}  =  \frac{z1}{z2}

 \frac{p}{9}  =  \frac{1}{ - 3}  \\ p =  - 3 \\  \frac{1}{ - 3}  =  \frac{ - 3}{п}  \\ п= 9

р=-3 п=9