Визначити при якому значенні n вектори а(1;n;3) b(n;4;6) перпендикулярні​


Ответы на вопрос

Отвечает Торт Ангелина.

Ответ:

3,6

Объяснение:

Скалярний добуток векторі дорівнює нулю в тому випадку коли вони перпендикулярні відповідно : x1x2+y1y2+z1z2=0

1*n+4*n+3*6=0

1n+4n+18=0

5n=18

n=3,6