1) (ромб) Як знайти кут А,якщо відомо сторону 10см і площу 45см²? 2)(ромб) Як знайти сторону якщо

відомо кут А 40° і площу 20см²?

Ответы на вопрос

Отвечает Сакин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Використовується формула площі паралелограма, оскльки ромб - це похідна з паралелограма, то S=а·в·sinα

1)S = a² sinα

sinα=S/a²

sinα=45/100=0,45

α=arcsin0,45

2) S = a² sinα

a²= S / sinα

a²= 20 / sin 40°

a=√20 / sin 40°