Знайти сторони трикутника, якщо його середні лінії дорівнюють 10,12,8


Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Танюша.

OM = 0,5*AC

OK = 0,5*BC

KM = 0,5*AB

(по свойству средних линий треугольников)

Следовательно,

AC = 24

ВС = 20

АВ = 16