У рівнобедреному ΔECD, (ED = EC) з вершини E до основи CD проведено висоту EF. Знайти величину кута

∠EDC, якщо ∠DEF = 55,5°

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Иван.

Ответ:34,5

Объяснение:

т.к. ∠DEF=∠СEF - равнобедр. треуг.

∠DEC=55.5*2=111

сумма углов в треуг = 180 и ∠EDC=∠ECD

∠EDC=(180-111)/2=34,5