Пряма АС дотикається до кола з центром О в точці А, точка В на лежить колу. Кут АОВ=108 град.

Знайти кут ВАС.

Ответы на вопрос

Отвечает Дармостук Вероника.

Ответ:

54градус

Объяснение:

ОА1

перпендикулярен АС за властив дотичноі. кут оас=90градус.оа=ов як радиуси.трикутник аов рівнобедрений.кути при основи рівни кут оав=куту ова=(180-108):2=72:2=36 градус.кут вас=90-36=54градус