Знайти перимитр квадрата якщо його сторона дорівнює 7 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Суслов Стёпа.

Ответ:

28 дм

Объяснение:

Периметр - це треба додати всі сторони. А в квадраті всі сторони рівні тому 7+7+7+7 або 7×4=28 дм

Отвечает Добрынина Ксения.

Відповідь:

P = a · 4. , де а-довжина сторони квадрата

7 дм=70см

Р=70*4=280см або 28 дм

Пояснення: