Відомо, що периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 46 см, а основа

дорівнює  8 см.  Визнач довжини інших сторін трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимченко Андрей.

Ответ: 19 см

Объяснение:

у рівнобедренному трикутнику - дві сторони однакові. Периметр - це сума усіх сторін, отже:

46-8=38 (см) - сума двох бічних сторін, а оскільки вони однакові, то

одна сторона дорівнює 38:2=19 (см)