Дві висоти паралелограма дорівнюють 2 см і 5 см, а його периметр дорівнює 28 см.Знайдіть сторони

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Шергунова Дарья.

Ответ:

12 см,2см

Объяснение:

P=2(a+b)=>

28=2(2+b)

28=4+2b

28-4=2b

24=2b

24÷2=b

b=12

след.сторона

28=2(a+12)

28=2a+24

28-24=2a

4=2a

a=2